Sada na barevné prádlo ALMAWIN

Obsahuje prací prášek na barevné prádlo, dva druhy aviváže a tekutý prací prostředek na barevné prádlo z mýdlových ořechů
Výrobce/dovozce: Natures Care
Kód: 419
Dostupnost: Skladem
439,00 Kč s DPH

Produkty jsou dárkově zabaleny a balíček obsahuje tyto ekologické a nealergenní přípravky na praní barevného prádla Alamwin:

1) Cleanut 750 ml. Tekuté mýdlové ořechy jsou inovativní prací prostředek pro barevné prádlo s přirozeným změkčovacím efektem. Jejich základem je extrakt z indických mýdlových ořechů a přírodní minerály.

2) Aviváž 100 ml: Citronově svěží s BIO verbenou a BIO eukalyptem

Dodá prádlu nádherně svěží vůni a jeho jemnost vás bude hladit po celý den. Je vyrobena pouze z přírodních surovin, proto je velmi šetrná i pro alergickou a citlivou pokožku. Vhodná pro kombinaci se všemi výrobky AlmaWin. Zcela bez syntetických vonných látek a konzervantů. Dermatologicky testovaná. Jednoduché použití přímo do přihrádky pro aviváž.

3) Aviváž 100 ml: Příjemná vůně lipového květu.

Dodá prádlu příjemnou svěží vůni a jemnost, které vás bude hladit po celý den. Je vyrobena pouze z přírodních surovin, proto je velmi šetrná i pro alergickou a citlivou pokožku.

Vhodná pro kombinaci se všemi výrobky AlmaWin. Zcela bez syntetických vonných látek a konzervantů. Dermatologicky testovaná. Jednoduché použití přímo do přihrádky pro aviváž.

4) Prací prášek 1 kg k praní jemného a stálobarevného prádla při teplotách do 60°C.

Prací prostředek s vyváženými dermatologickými vlastnostmi a vynikajícím pracím účinkem je určen pro jemné a barevné textilie kromě vlny (např. hedvábí a směsové tkaniny).

Splňuje certifikaci EKO, VEGAN a Green Brands Germany.

Specifikace produktů
Země původu Německo