BIO Chlorella 1500 tbl

Kód: EA012
Neohodnoceno
274,50 Kč 238,70 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

BIO Chlorella, detoxikační a antioxidační sladkovodní řasa. Expirace 30.11.2019 - skladem poslední 1 balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Chlorella je zelená sladkovodní řasa, která patří k nutričně nejbohatším superpotravinám! Chlorella má vysoký obsah chlorofylu, proteinů, vitamínů, minerálů, enzymů, antioxidantů, dietní vlákniny a dalších zdraví prospěšných živin.

 BIO KVALITA

 

CZ-EKO-03 

Chlorella Bio-Detox splňuje nejnáročnější kritéria kvality. Je pěstována v ekologicky čistém prostředí  v Jihovýchodní Asii. Teplo, průzračně čistá voda a stále silný sluneční svit po dobu 12 hodin denně zaručují nejlepší podmínky pro pěstování chlorelly. Toto vše je také kontrolováno potvrzeno prestižní francouzkou organizací ECO-CERT.

 

Desintegrace

Chlorella Bio-Detox samozřejmě prochází procesem desintegrace (narušení buněčné stěny), která je nutná pro dobré vstřebání obsažených látek naším organismem. Pokud by totiž nedošlo k narušení buněčné stěny, koupíte si pouze produkt, který vám poslouží tak maximálně na mechanické pročištění střev. Na trhu je bohužel mnoho výrobků, které tímto procesem neprošly.

 

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řasa, která se řadí do kategorie zelených potravin a nabízí významnou nutriční hodnotu.

 

Jedna tableta obsahuje milióny chlorellových buněk. Chlorella nám předává kompletní a komplexní spektrum výživných látek i energii všech přírodních živlů.

 

Chlorella patří mezi jednobuněčné sladkovodní řasy a řadí se k vůbec nejstarším organizmům na Zemi. Obsahuje řadu esenciálních živin, je vydatným zdrojem vitamínů a minerálů a obsahuje také vlákninu, antioxidanty a unikátní růstový faktor CGF - komplex peptidů a nukleových kyselin. Chlorella má obrovské množství chlorofylu, a proto voní i chutná po trávě. Chlorofyl, který obsahuje hořčík, může příznivě působit na činnost mozku a nervového systému.

 

Chlorella může pomáhat v boji proti únavě a s kožními problémy.

Chlorella je také vhodná pro vegetariány a vegany.

Doporučené dávkování pro dospělého člověka: 5-6 tablet 3x denně

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: