BioProtect Card

Kód: BP002
Neohodnoceno
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Ochrana před elektrosmogem. Karta, která vás chrání před negativním zářením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioProtect Card se používá pro osobní ochranu před elektrosmogem. Karta se nosí na těle a chrání tak před zářením z vnějších zdrojů, např. zapnutých mobilů, počítačů, veškerých el. spotřebičů, wifi, vysílačů operátorů mobilních sítí atd.

Taktéž se tato ochranná karta používá pro odrušení jednotlivých zařízení jako např. televizorů, rádií, počítačů, ledniček, automobilů nebo celého domu či bytu nebo geopatogenních zón.

BioProtect Card neutralizuje škodlivé záření v našem okolí, harmonizuje používané zařízení a patogenní zóny. Karta je vhodná pro pasivní ochranu, kdy se nosí na těle a chrání před zářením pocházejícím z vnějších zdrojů, jako zapnutých mobilů, počítačů, wifi, vysílačů operátorů mobilních sítí a mnohým jiným, působícím všude kolem nás (v kavárně, na ulici , náměstích, doma…). Pro aktivní ochranu se aplikuje přímo na  jednotlivá  zařízení. Při používání BioProtec Card se budete opět lépe cítit, koncentrovat, budete klidnější, vyrovnanější a budete lépe spát.

 Výhody:

  • chrání před negativním zářením
  • harmonizuje energii člověka
  • nenarušuje technicky provoz odrušeného zařízení
  • jednoduše se  instaluje
  • neomezená trvanlivost

Použití

Pro neutralizaci elektromagnetického záření počítačů , televizí, Hifi, radií, videorekorderů, cd-přehravačů, faxů, ledniček, vysavačů, mikrovlnek, jednoduše veškerých elektrospotřebičů (běžné elektrovybavení domácností, kanceláří, firem). Elektrosmog z elektrického vedení a veškerého vybavení domů a bytů může být taktéž neutralizován produktem BioProtect Card.

Neutralizace záření biopatogenních zón.

Nejjednodušší zbůsob ochrany před elektrosmogem z okolí je nošení BioProtect Card při těle.

Instalace:

Počítače , televize, Hifi, radia, videorekordery, cd-přehravače
BioProtec Card jednoduše připevněnte na dané zařízení, buď na jeho vnější obal nebo přívodový elektrokabel.

Dům a byt:
Bioprotect Card připevněte na plechová dvířka přívodového elektrorozvaděče. Velice účinné, je-li to technickymožné, je připevnit BioProtec Card přímo na přívodový elektrokabel domu či bytu. Při instalaci musí být dodrženy veškeré bezpečnostní předpisy týkající se konkrétního elektrozařízení.

Z vnějšku přicházející záření ze stanic mobilních operátorů:
Jednoduše položte BioProtect Card na neželeznou podložku. Takto instalovaná karta neutralizuje oblast o poloměru cca. 15m

Patogenní zóna:
BioProtect card položte jednoduše přímo na patogenní zónu. Takto instalovaná karta neutralizuje vliv patogenní zóny v okolí cca 7 m. V případě, že zóna není přesně lokalizována, noste BioProtect Card přímo na těle.

Další informace

BioProtec Card je voděodolná a při denodenním nošení a užívání nebyl dosud zjištěn úbytek její účinnosti. Vysokofrekvenční záření, rentgen nebo magnety nemohou účinek karty zrušit.

Velikost  BioProtect Card je identická s velikostí kreditní karty.

Certifikace produktů

produkty jsou certifikovány mezinárodními nezávislými společnostmi IIREC a IGEF. Schopnost neutralizace elektromagnetického záření byla prokázána.

Upozornění: Nezávisle na subjektivních pocitech a očekáváních uživatele, BioProtect při správném používání a instalaci neutralizuje škodlivé záření.

Chcte vědět víc? Napište nám, pošleme Vám všechny dostupné informace a měření.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: