BioProtect Mobil Handy

Kód: BP001
Neohodnoceno
398 Kč 328,93 Kč bez DPH
Skladem
Ochrana před elektrosmogem. Ochranná samolepící karta do vašeho telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioProtect je vaše ochrana před elektrosmogem. Neutralizuje škodlivé elektromagnetické záření. BioProtect Handy cca. 1,5×2,5 cm velká samolepící folie se výborně hodí k odrušení záření mobilních telefonů, bezdrátových radiotelefonů, jejich základových stanic, analogových i ISDN telefonů, vysílaček, Baby-chůviček, WLAN-zařízení atd.


BioProtect Handy harmonizuje prostředí v okolí používaného zařízení, takže se budete opět lépe cítit a koncentrovat, budete klidnější, vyrovnanější mělo by se Vám lépe spát.

Neomezená funkčnost bez nutnosti po čase kartu měnit. Přelepíte jednoduše do nového pouzdra nebo telefonu.

 

Výhody

  • chrání před negativním zářením
  • harmonizuje energii člověka
  • nenarušuje technicky provoz odrušeného zařízení
  • jednoduše se instaluje
  • neomezená trvanlivost

Použití

Mobilní telefony, bezdrátové radio-telefony, jejich základových stanice, vysílačky, Baby-chůvičky, analogové i ISDN telefony, WLAN zařízení atd.

Instalace

Mobily, bezdrátové telefony, vysílačky
Sejměte ze zadní strany BioProtect Handy ochrannou folii a jednoduše jej přilepte na očištěnou a odmaštěnou plochu zařízení, nebo telefon (zařízení) otevřete a Chip jednoduše položte na baterii. Poté aparát opět uzavřete.

Základová stanice radio-telefonu,
Sejměte ze zadní strany BioProtect Handy ochrannou folii a jednoduše jej  přilepte na očištěný a odmaštěný zdrojový napájecí kabel.

Telefon analogový a ISDN
Sejměte ze zadní strany BioProtect Handy ochrannou folii a jednoduše jej  přilepte na očištěný a odmaštěný telefonní kabel.

WLAN Router (Wifi)
Sejměte ze zadní strany BioProtect Handy ochrannou folii a jednoduše jej  přilepte na očištěnou a odmaštěnou anténu zařízení.

 

Certifikace produktů

produkty jsou certifikovány mezinárodními nezávislými společnostmi IIREC a IGEF. Schopnost neutralizace elektromagnetického záření byla prokázána.

Upozornění: Nezávisle na subjektivních pocitech a očekáváních uživatele, BioProtect při správném používání a instalaci neutralizuje škodlivé záření.

Chcte vědět víc? Napište nám, pošleme Vám všechny dostupné informace a měření.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: