Cereální a proteinové dobroty

Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Müsli placičky čoko 150 g

výborná zdravá a výživná svačinka pro štíhlou linii

Zdravá snídaně 5+1 zdarma varianta A

Ovesná kaše v šesti příchutích za výhodnou cenu

Zdravá snídaně 5+1 zdarma varianta B

Ovesná kaše v šesti příchutích za výhodnou cenu

Zdravá snídaně ananas a rozinka

Ovesná kaše s ananasem a rozinkami. Ideální pro rychlou přípravu snídaně či svačiny. Bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru a vhodné i pro vegany.

Zdravá snídaně banán a fíky

Ovesná kaše s banánem a fíky.Ideální pro rychlou přípravu snídaně či svačiny. Bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru a vhodné i pro vegany.

Zdravá snídaně borůvka a datle

Ovesná kaše s borůvkami a datlemi. Ideální pro rychlou přípravu snídaně či svačiny. Bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru a vhodné i pro vegany.

Zdravá snídaně goji a rozinka

Ovesná kaše s goji a rozinkami. Ideální pro rychlou přípravu snídaně či svačiny. Bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru a vhodné i pro vegany.

Zdravá snídaně hruška a fíky

Ovesná kaše s hruškou a fíky. Ideální pro rychlou přípravu snídaně či svačiny. Bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru a vhodné i pro vegany.

Zdravá snídaně chia a goji

Ovesná kaše s chia a goji. Ideální pro rychlou přípravu snídaně či svačiny. Bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru a vhodné i pro vegany.

Zdravá snídaně jablko a brusinka

Ovesná kaše s jablkem a klikvou. Ideální pro rychlou přípravu snídaně či svačiny. Bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru a vhodné i pro vegany.

Zdravá snídaně jahoda a rozinka

Ovesná kaše s jahodami a rozinkami. Ideální pro rychlou přípravu snídaně či svačiny. Bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru a vhodné i pro vegany.

Zdravá snídaně mango a brusinka

Ovesná kaše s mangem a klikvou. Ideální pro rychlou přípravu snídaně či svačiny. Bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru a vhodné i pro vegany.