Naturgreen Břišánek - 120 kapslí

Kód: NTGR004
Neohodnoceno
299 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem

Když Vaše děti bolí bříško, trpí zácpou nebo plynatostí Expirace 16.9.2020 - akční sleva 30%!

Detailní informace

Detailní popis produktu


Břišánek je čistě přírodní kombinace výživného mladého ječmene s palliem proti zácpě a rostlinnými extrakty s dezinfekčními a zklidňujícími účinky z Aloe Vera, aksamitníku vzpřímeného a kurkumy dlouhé s 98 % účinných kurkuminoidů.

Břišánek pomáhá:

  • Kurkuminoidy a lutein zklidňují játra.
  • Změkčuje stolici a preventivně působí proti zácpě i průjmu.
  • Čistí střeva a trávicí trakt.
  • Napomáhá proti plynatosti.
  • Mladý ječmen vyživuje organismus.
  • Obsahuje bílkoviny, vitamíny, minerály a stopové prvky.
  • Působí protizánětlivě.
  • Zklidňuje podrážděný žaludek.
  • Obsahuje účinný polysacharid acemanan.

Mladý ječmen někdy známý jako zelený ječmen nebo také Barley Grass je doslova plný živin, aktivních enzymů, chlorofylu a dalších účinných látek. Tajemství jeho kvality skví v způsobu pěstování a následného zpracování. Proto jsme vybírali našeho dodavatele bez kompromisů. Nejvyšší kvality a obsahu výživných a aktivních látek dosahuje ječmen pěstovaný v Austrálii. Proč tomu tak je? Australská příroda a půda je totiž čistá a klima maximálně příznivé. Rostlinky se mohou těšit sluncem, výživnou půdou a hlavně rostou na čistém vzduchu. Dodavatel má certifikát GMP (Good Manufacture Practise), který zaručuje kvalitu pěstování a následného zpracování. Rostlinky se sklízejí zhruba 20 cm vysoké, kdy obsahují nejvíce živin, lístečky se sprejově suší a melou tak, aby vysoké teploty nepoškodily enzymy a další účinné látky, poté se okamžitě vakuuje, takže prášek nemá šanci na vzduchu oxidovat.

Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) je asijská rostlina z čeledi zázvorníkovitých z níž se zpracovává její oddenek typicky žlutooranžové barvy. Známá je především jako koření – kurkuma, která se přidává i do kořenící směsi Curry. Málo kdo však zná kurkumu i z její druhé strany, a to jako léčivo. Tradiční čínská medicína i indická Ajurvéda používá kurkumu a zejména její výtažek na podporu trávení, zklidnění trávicích problému, k pročištění jater a krve. Moderní vědecké studie potvrdily, že kurkumin velmi pozitivně působí na celý trávicí trakt a dokonce jej chrání před rakovinou. Vědci z univerzity Swensea vydali článek v European Journal of Cancer, který potvrzuje, že shrnuje, existuje dostatek důkazů, které odůvodňují zahájení klinických zkoušek zkoumající účinky perorálního užíváni kurkuminu u pacientů s invazivními zhoubnými nádory nebo preinvazivními lézemi trávicího ústrojí, zejména tlustého střeva a konečníku.

Psyllium je velmi účinná vláknina získávaná z osení jitrocele indického (Plantago ovata) a stejně jako kurkumin se používá v indické Ajurvédě již déle než 2000 let. Má úžasnou schopnost bobtnat a svůj objem dovede zvýšit až 40x a vytvořit čistící gel. Ve střevech působí tak, že je jemně masíruje zevnitř, zbavuje je nečistot a navazuje na sebe toxiny. Tím v nich navozuje opětovnou rovnováhu. Psyllium nemá žádné vedlejší účinky a mohou jej užívat i děti a těhotné ženy.

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) známý svým obsahem luteinu a zeaxanthinu hlavně na podporu zraku. Opomíjeným účinkem aksamitníku, který je známý zejména v jeho tradičním místě výskytu v Mexiku, je blahodárné působení na trávicí trakt a zklidnění žaludku při stresu nebo nevolnostech. Lutein a zeaxantin z aksamitníku působí také jako antioxidanty.

Aloe Vera je přírodní zázrak, který byl známý již ve starověkém Egyptě a Řecku. Má velmi široké spektrum užití od potírání popálené nebo podrážděné kůže gelem z listů až po léčbu zácpy, střev a metabolických poruch. Pití gelu nebo šťávy z Aloe Vera pomáhá také při pálení žáhy. Má dezinfekční, detoxikační a antioxidační účinky. Obsahuje vitamíny, minerály, saponiny, polysacharidy – nejúčinnější z nich acemanan, glykosidy a mastné kyseliny. Náš extrakt z Aloe Vera má sílu 100:1 a obsahuje 1 % účinného polysacharidu acemanan, který podporuje imunitní systém v boji proti choroboplodným zárodkům, což je cenné zejména při oslabení dětské imunity.

Všechny účinné a 100% čisté extrakty a prášky z mladého ječmenen a psyllia v přípravku pro děti Břišánek jsou od renomovaných dodavatelů, kteří splňují nejpřísnější normy a certifikace. Mají standardizovaný obsah účinných látek, takže vždy víte co sobě i svým dětem podáváte. V našich kapslích naleznete pouze tyto extrakty bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí, které nemají se zdravím dětí co dělat a opětovně by zatěžovaly jejich vyvíjející se organismus.

 

Nutriční informace složení 1 kapsle   6 kapslí  
Ječmen setý prášek 160 mg* 960 mg*
Aksamitník vzpřímený extrakt 73,6 mg* 441,6 mg*
Jitrocel indický Psyllium 41,6 mg* 249,6 mg*
Kurkumovník dlouhý extrakt 38,4 mg* 230,4 mg*
Aloe Vera extrakt 6,4mg* 38,4mg*

 

Složení:  prášek s ječmene setého,  extrakt s Aksamitníku vzpřímeného se standardizovaným obsahem karotenoidů 5,5%  s toho 5% luteinu, prášek s jitrocele indického (Psyllium), Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) s 95%, curcuminoidů, extrakt Aloe Vera Barbadensis Miller gel 100:1,želatinová kapsle.

Doporučené dávkování: děti ve věku 3 – 6 let užívají 2x denně ráno a večer 1 -2 kapsle, nejlépe před jídlem nebo 30 minut po jídle. Prášek z kapslí můžete dítěti přimíchat do přesnídávky nebo jiného pokrmu. Jídlo nesmí být teplé. Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo ovocné šťávy.

Děti ve věku 7 – 15 let mohou užívat 2 x denně ráno a večer 3 kapsle, nejlépe před jídlem nebo 30 minut po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo ovocné šťávy.

Dospělí mohou užívat 3 kapsle 2 – 3x denně. Zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: není určeno dětem do 3 let. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

 

Naturgreen® Břišánek

Originální doplňky stravy pro děti a mládež od Naturgreen®

to jsou pouze účinné a 100% čisté standardizované bylinky (extrakty) houby minerály a vitamíny, které pocházejí od renomovaných dodavatelů, kteří splňují nejpřísnější normy a certifikace.

Možná se vám naše ceny u našich výrobků Naturgreen® budou oproti konkurenci zdát někdy trochu vyšší, ale toto zdání opravdu pouze klame. U nás za svoje peníze vždy koupíte zaručeně pouze čisté a standardizované 100 % přírodní produkty a to bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí typu „E“. Kontrolujte, porovnejte a sami uvidíte!

Podrobné složení a hodnoty všech účinných látek v kapsli u nás naleznete vždy na eShopu u jednotlivých výrobků nejen před zakoupením, ale následně pak také na etiketě u zakoupeného výrobku a to v připojené nutriční tabulce na etiketě. Zde uvidíte vždy název použité suroviny, její hodnoty, složení a použité množství v kapsli, takže vždy víte co sobě i svým dětem následně podáváte.

Jak malý člověk roste, zvyšují se nároky dětského organismu na přísun vitaminů a minerálů, které zodpovídají za jeho správný vývoj a vitalitu. Dětské tělo je tak po vitaminech a minerálech doslova „hladové“. Dítě roste, rychle vstřebává nové informace, vyvíjí se po psychické i fyzické stránce a k tomu všemu potřebuje dostatek energie a právě ten správný „koktejl“ vitaminů, minerálů a ostatních podpůrných aktivních látek.

Pravidelný přísun vitaminů a minerálních látek je pro zdravé fungování organismu naprosto nezbytný. Pouze však s kvalitní a čistou „výživou“ jsou však děti schopné růst a rozvíjet svůj potenciál naplno.

Pro vaše děti jsou vždy nejlepší ty výrobky, která neobsahují umělá barviva přídatné látky, maziva, pojiva či jiné substance typu „E“ a mohou je dostávat děti již od velmi raného věku.

V našich výrobcích Naturgreen® najdete maximální obsah přírodních živin, vitamínů, minerálů a účinných látek podporujících růst a kognitivní vývoj dětí, pro jejich celkové zdraví a obranyschopnost dětského organismu.

Co je však nejvíce důležité, v našich výrobcích Naturgreen® naleznete vždy pouze 100% čistý obsah bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí typu „E“, které nemají se zdravím dětí co dělat a opětovně by jen zatěžovaly jejich vyvíjející se organismu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, antioxidanty, doplňky stravy
Země původu: Česká republika
Hmotnost/obsah/rozměr: 120 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: