Naturgreen BystroOčko - 120 kapslí

Kód: NTGR003
Neohodnoceno
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem
Přípravek na posílení zraku

Detailní informace

Detailní popis produktu

BystroOčko je přípravek vyživující oči dětí i dospělých. Kombinuje prášek z tolice vojtěšky (Alfalfa) s extrakty ze lnu setého – omega-3 nenasycené mastné kyseliny, aksamitníku vzpřímeného – lutein, zeaxanthin, β-karoten, extrakt z brokolice s obsahem sulforaphanu a extrakt ze světlíku lékařského.

Ostrovid vyživuje dětské oči zevnitř

  • Lutein a zeaxanthin zlepšují vidění a vyživují oko.
  • Z β-karotenu si tělo vyrábí vitamín A.
  • β-karoten je důležitý antioxidant, který oko chrání před volnými radikály.
  • Sulforaphan je silný antioxidant, který chrání nervovou soustavu.
  • Omega-3 mastné kyseliny podporují CNS (centrální nervovou soustavu).
  • Prášek z vojtěšky obsahuje vitamíny A, D, E, K a další.
  • Světlík lékařský se používá od nepaměti v lidové medicíně na léčbu očí.
  • Obsahuje flavonoidy ze světlíku lékařského.
  • Bez vedlejších účinků.
  • Vojtěška obsahuje dezinfekční chlorofyl.
Aksamitník vzpřímený obsahuje ve svých květech žluté barvivo lutein, zeaxanthin. Stejné barvivo obsahuje i lidské oko v makule – žluté skvrně. S přibývajícím věkem oko tento pigment ztrácí a zrak se zhoršuje. Pokud má už dítě problémy s viděním je vhodné mu lutein a zeaxanthin přidávat do stravy. Zabrání se tak dalšímu zhoršování očních vad. Zároveň lutein a zeaxanthin zlepšují noční vidění, což ocení zejména řidiči a lidé s šeroslepostí. Lutein také chrání oko před podmíněnou degenerací makuly, což je geneticky dané onemocnění.

Omega-3 mastné kyseliny, které získáváme ze slněných semínek, které slouží jako jejich přirozený zdroj. Omega-3 mastné kyseliny mají příznivý účinek na vývoj dětské centrální nervové soustavy (CNS), podporují imunitní systém a slouží i jako prevence kardiovaskulárních onemocnění v pozdějším věku. Nedostatek omega-3 mastných kyselin při vývoji CNS může vést až k retardaci procesu vývoje nervové soustavy a mozku, zejména u nejmenších dětí.

β-karoten jak už bylo řečeno je provitamín A. Tělo si z jedné molekuly β-karotenu vyrobí dvě molekuly vitamínu A, který je pro oči nezbytně nutný. Zároveň je β-karoten bezpečnější, než samotné podávání vitamínu A, protože se jím nelze nebezpečně předávkovat. Hrozí maximálně oranžové zabarvení kůže, kterou také chrání, zejména v letních měsících, když je vystavena slunci. β-karoten je zároveň účinný antioxidant, který tělo chrání před volnými radikály, které poškozují buňky a způsobují rakovinu.

Tolice vojtěška je nazývána také svým, arabským názvem Alfalfa, což znamená „otec potravin“. Tato rostlina obsahuje ve svých listech vitamíny A, D, E, K a B6. Obsahuje také železo, draslík, bílkoviny, vápník a chlorofyl. Vojtěška má dezinfekční a antiseptické účinky, posiluje imunitní systém a detoxikuje a odkyseluje organismus. Naše vojtěška pochází až z Austrálie, kde je dostatek čisté a výživné půdy, ze které čerpá živiny do svých lístků. Těší se hojnému slunečnímu svitu a nezatěžuje ji smog. Je ekologicky pěstována a sklízena šetrně tak, aby všechny živiny zůstaly neporušené.

Brokolice, stejně jako další brukvovitá zelenina obsahuje látku sulforaphan, která je momentálně předmětem řady studií. Působí v těle jako silný antioxidant, snižuje cholesterol a tím chrání všechny cévy, včetně jemných kapilár v oku před ucpáním. Supforaphan navíc dovede podporovat tvorbu enzymů, které neutralizují karcinogeny a blokují růst nádorů.

Světlík lékařský je bylina, které se používá od nepaměti v lidovém léčitelství při zánětech oka. Lze jej užívat vnitřně i zvenčí. Obsahuje glykosid aukubin, tříslovinu, silici, hořčiny, flavony a další účinné látky. Světlík je výborným pomocníkem a léčí při únavu očí, záněty spojivek, slzných váčků a kanálků a zároveň podporuje i trávicí systém a pomáhá i při nechutenství. 

Všechny složky přípravku BystroOčko jsou standardizované a pochází od renomovaných dodavatelů. Tím vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky a je v nich maximum živin a účinných látek, které podporují zdravý vývoj oka u dětí a zachování dobrého vidění u dospělých.

Nutriční informace složení 1 kapsle   6 kapslí  
Tolice vojtěška (Medicao sativa) prášek 120 mg* 720 mg*
Len setý (Linum usitatissimum L.), extrakt 100 mg* 600 mg*
Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta L.) extrakt 60 mg* 360 mg*
Betakaroten extrakt 1 % 48 mg* 288 mg*
Brokolice (Brassica Oleracea) extrakt ze semen 40 mg* 240 mg*
Světlík lékařský (Euphrasia pectinata Ten.) extrakt 32 mg* 192 mg*

* % DDD není stanoveno 

Složení: Prášek z mladých výhonků tolice vojtěšky (Medicao sativa), extrakt ze semen lnu setého (Linum usitatissimum L.) s 20 % obsahem omega-3 mastných kyselin, extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta L.) s přírodním 5,5 % obsahem karotenoidů z toho 5 % luteinu, beta karoten, extrakt ze semen brokolice (Brassica Oleracea) s 1 % sulforaphanu a extrakt ze světlíku lékařského (Euphrasia pectinata Ten.) s 5 % flavonoidů. Želatinová kapsle.

Doporučené dávkování:

Děti ve věku 4 – 8 let užívají ráno a večer 2 kapsle, nejlépe před jídlem nebo 30 minut po jídle. Prášek z kapslí můžete dítěti přimíchat do přesnídávky nebo jiného pokrmu. Jídlo nesmí být teplé. Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo nebo  100% ovocné šťávy nebo juice.

Děti ve věku 8– 15 let mohou užívat  2x denně ráno a večer 3 kapsle, nejlépe před jídlem nebo 30 minut po jídle.Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo nebo  100% ovocné šťávy nebo juice.Dospělí mohou užívat dvojnásobnou dávku přípravku. Zapít dostatečným množstvím vody.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Hmotnost obsahu balení +-5g  60g / 120 kapslí/ náplň kapsle 400mg kapsle celkem 500mg

Upozornění: není určeno dětem do 4 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Originální doplňky stravy pro děti a mládež od Naturgreen®

to jsou pouze účinné a 100% čisté standardizované bylinky (extrakty) houby minerály a vitamíny, které pocházejí od renomovaných dodavatelů, kteří splňují nejpřísnější normy a certifikace.

Možná se vám naše ceny u našich výrobků Naturgreen® budou oproti konkurenci zdát někdy trochu vyšší, ale toto zdání opravdu pouze klame. U nás za svoje peníze vždy koupíte zaručeně pouze čisté a standardizované 100 % přírodní produkty a to bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí typu „E“. Kontrolujte, porovnejte a sami uvidíte!

Podrobné složení a hodnoty všech účinných látek v kapsli u nás naleznete vždy na eShopu u jednotlivých výrobků nejen před zakoupením, ale následně pak také na etiketě u zakoupeného výrobku a to v připojené nutriční tabulce na etiketě. Zde uvidíte vždy název použité suroviny, její hodnoty, složení a použité množství v kapsli, takže vždy víte co sobě i svým dětem následně podáváte.

Jak malý člověk roste, zvyšují se nároky dětského organismu na přísun vitaminů a minerálů, které zodpovídají za jeho správný vývoj a vitalitu. Dětské tělo je tak po vitaminech a minerálech doslova „hladové“. Dítě roste, rychle vstřebává nové informace, vyvíjí se po psychické i fyzické stránce a k tomu všemu potřebuje dostatek energie a právě ten správný „koktejl“ vitaminů, minerálů a ostatních podpůrných aktivních látek.

Pravidelný přísun vitaminů a minerálních látek je pro zdravé fungování organismu naprosto nezbytný. Pouze však s kvalitní a čistou „výživou“ jsou však děti schopné růst a rozvíjet svůj potenciál naplno.

Pro vaše děti jsou vždy nejlepší ty výrobky, která neobsahují umělá barviva přídatné látky, maziva, pojiva či jiné substance typu „E“ a mohou je dostávat děti již od velmi raného věku.

V našich výrobcích Naturgreen® najdete maximální obsah přírodních živin, vitamínů, minerálů a účinných látek podporujících růst a kognitivní vývoj dětí, pro jejich celkové zdraví a obranyschopnost dětského organismu.

Co je však nejvíce důležité, v našich výrobcích Naturgreen® naleznete vždy pouze 100% čistý obsah bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí typu „E“, které nemají se zdravím dětí co dělat a opětovně by jen zatěžovaly jejich vyvíjející se organismu

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednodruhové éterické oleje
Země původu: Česko
Hmotnost/obsah/rozměr: 120 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: