Naturgreen Respiráček - 120 kapslí

Kód: NTGR007
Neohodnoceno
299 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem

pro děti s astmatem, bronchitidami a oslabenou imunitou - Expirace 16.9.2020 - akční sleva 30%!

Detailní informace

Detailní popis produktu


Respiráček je přípravek pro děti, který příznivě ovlivňuje zdraví a obranyschopnost organismu. Vhodný je především pro děti trpící astmatem a bronchitidami, jelikož příznivě ovlivňuje dýchací ústrojí. Jeho pomoc oceníte i v době chřipkových epidemií. Respiráček obsahuje prášek ze sladkovodní sinice spiruliny platensis, extrakt z kadidlovníku (Boswellia serrata) s 65 % obsahem boswellové kyseliny a extrakt z kořene kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa) se standardizovaným 98 % obsahem kurkuminoidů.

Kdy je vhodné Respiráček užívat:

Spirulina  platensis  nebo - li  sladkovodní sinice tvořící modrozelené spirálky ve svých buňkách obsahuje bílkoviny, aminokyseliny, kyselinu listovou, betakoroten, chlorofyl, fukocyanin, vitaminy A, E, B6, B 12 a minerály – vápník, hořčík, železo, zinek, draslík. Fukocyanin má protizánětlivé účinky a podobně jako chlorofyl též detoxikuje tělo. Kyselina listová a vitamín B12 příznivě ovlivňují krvetvorbu, vitamín A je vhodným antioxidantem. Spirulina někdy též označována za sladkovodní modrozelenou řasu příznivě ovlivňuje a posiluje organismus a podporuje rychlejší uzdravení v případě bronchitid či astmatu. 

Boswellia serrata neboli kadidlovník pilovitý je strom z čeledi březulovitých rostoucí v Indii, severní Africe a na středním východě. Nejcennější na kadidlovníku je jeho pryskyřice. Z té se vyrábí nejen kadidlo, ale jsou jí od dávných časů též přisuzovány léčivé schopnosti. Extrakt z pryskyřice tohoto stromu je velmi vhodným antiflogistikem (léčivo s protizánětlivým účinkem) a je velmi vhodný pro léčbu bronchiálního astmatu.  75 % pacientů léčených extraktem z kadidlovníku vykázalo zjevné zlepšení choroby vymizením symptomů jako chrapot, dyspnoe a snížením počtu astmackých ataků. Mechanismus působení boswellových kyselin je srovnatelný s účinky kyseliny acetylsalicylové (aspirin). Avšak na rozdíl od této kyseliny nedráždí střevní ani žaludeční sliznici, nesnižují zvýšenou teplotu a neředí krev. Užívání extraktu z kadidlovníku tak není provázeno vedlejšími negativními symptomy.

Kurkumovník dlouhý (Curcuma longa) - rostlina s hlízovitým oddenkem, řapíkatými listy a bledě žlutými květy. Její domovinou je především jihovýchodní Asie. Pěstování této rostliny je nejvíce rozšířeno v Číně, na ostrově Jáva, Taiwanu a Filipínách. Tato rostlinka, které se říká též cicvárový či žlutý kořen, cina, indický šafrán nebo jednoduše kurkuma je známa především kuchařům, jelikož je nedílnou součástí kari koření. Kurkuma však není využívána jen v kuchyni či textilním průmyslu, kde se její žluté barvivo používá k barvení textilií. Je také vhodnou léčivou bylinou. Kurkuma má protirakovinné účinky, posiluje organismus, snižuje množství cholesterolu v krvi a příznivě působí nejen při žaludečních a ledvinových problémech. Kurkominoidy obsažené v kurkumě mají vysokou antioxidační aktivitu a protizánětlivé působení. Celkově tak kurkuma posiluje organismus a příznivě podporuje rekonvalescenci právě po prodělaných bronchiditách.  

Všechny extrakty a prášky jak ze sinic, tak kořene kurkumy, které naleznete v potravinovém doplňku Respiráček jsou standardizované a pocházejí od renomovaných dodavatelů. Tím vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky. Naopak je v nich maximální obsah živin a účinných látek podporující imunitní systém dětí právě v oblasti dýchacího ústroji a jsou tak vhodným přípravkem v boji proti bronchitidám a astmatu

 

Nutriční informace složení 1 kapsle   6 kapslí  
Spirulina platensis prášek 235 mg* 1410 mg*
Extrakt z kadidlovníku (Boswellia serrata) 205 mg* 1230 mg*
Extrakt z kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa) 60 mg* 360 mg*

* % DDD není stanoveno.

Složení:  prášek ze spiruliny platensis, extrakt z kadidlovníku (Boswellia serrata) s 65 % standardizovaným obsahem boswellové kyseliny, extrakt z kořene kurkumovníku dlouhého (Curcuma longa) se standardizovaným 95 % obsahem kurkuminoidů. Želatinová kapsle.  

Doporučené dávkování: děti ve věku 3 – 6 let užívají 2x denně ráno a večer 1 kapsli, nejlépe s jídlem nebo před jídlem či 30 minut po jídle. Prášek z kapslí můžete dítěti přimíchat do přesnídávky nebo jiného pokrmu. Jídlo nesmí být teplé. Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo ovocné šťávy.

Děti ve věku 7 – 15 let mohou užívat 2 x denně ráno a večer 2 kapsle, nejlépe před jídlem nebo 30 minut po jídle.Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo ovocné šťávy.

Dospělí mohou užívat 3 kapsle 2 – 3x denně. Zapít dostatečným množstvím vody.  Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: není určeno dětem do 3 let. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Originální doplňky stravy pro děti a mládež od Naturgreen®


to jsou pouze účinné a 100% čisté standardizované bylinky (extrakty) houby minerály a vitamíny, které pocházejí od renomovaných dodavatelů, kteří splňují nejpřísnější normy a certifikace.

Možná se vám naše ceny u našich výrobků Naturgreen® budou oproti konkurenci zdát někdy trochu vyšší, ale toto zdání opravdu pouze klame. U nás za svoje peníze vždy koupíte zaručeně pouze čisté a standardizované 100 % přírodní produkty a to bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí typu „E“. Kontrolujte, porovnejte a sami uvidíte!

Podrobné složení a hodnoty všech účinných látek v kapsli u nás naleznete vždy na eShopu u jednotlivých výrobků nejen před zakoupením, ale následně pak také na etiketě u zakoupeného výrobku a to v připojené nutriční tabulce na etiketě. Zde uvidíte vždy název použité suroviny, její hodnoty, složení a použité množství v kapsli, takže vždy víte co sobě i svým dětem následně podáváte.

Jak malý člověk roste, zvyšují se nároky dětského organismu na přísun vitaminů a minerálů, které zodpovídají za jeho správný vývoj a vitalitu. Dětské tělo je tak po vitaminech a minerálech doslova „hladové“. Dítě roste, rychle vstřebává nové informace, vyvíjí se po psychické i fyzické stránce a k tomu všemu potřebuje dostatek energie a právě ten správný „koktejl“ vitaminů, minerálů a ostatních podpůrných aktivních látek.

Pravidelný přísun vitaminů a minerálních látek je pro zdravé fungování organismu naprosto nezbytný. Pouze však s kvalitní a čistou „výživou“ jsou však děti schopné růst a rozvíjet svůj potenciál naplno.

Pro vaše děti jsou vždy nejlepší ty výrobky, která neobsahují umělá barviva přídatné látky, maziva, pojiva či jiné substance typu „E“ a mohou je dostávat děti již od velmi raného věku.

V našich výrobcích Naturgreen® najdete maximální obsah přírodních živin, vitamínů, minerálů a účinných látek podporujících růst a kognitivní vývoj dětí, pro jejich celkové zdraví a obranyschopnost dětského organismu.

Co je však nejvíce důležité, v našich výrobcích Naturgreen® naleznete vždy pouze 100% čistý obsah bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí typu „E“, které nemají se zdravím dětí co dělat a opětovně by jen zatěžovaly jejich vyvíjející se organismu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, antioxidanty, doplňky stravy
Země původu: Česká republika
Hmotnost/obsah/rozměr: 120 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: