Naturgreen VitaMineral - 120 kapslí

Kód: NTGR008
Neohodnoceno
299 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem

přírodní komplex vitamínů a minerálů pro děti Expirace 16.9.2020 - akční sleva 30%!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní vitamíny a minerály pro děti

VitaMineral je přípravek pro děti, který příznivě ovlivňuje zdraví a obranyschopnost dětského organismu. Zvyšuje imunitu dětí a vzhledem k obsahu omega-3 mastných kyselin je velmi vhodný i jako podpora jejich kognitivního vývoje. VitaMineral obsahuje prášek z dezintegrované Chlorelly pyrenoidosy, extrakt ze Lnu setého s 20 % obsahem omega-3 mastných kyselin, korálové minerály, extrakt z Aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta) se standardizovaným 5,5 % obsahem karotenoidů z toho 5 % luteinu, extrakt z brokolice s obsahem sulforaphanu a extrakt z gelu Aloe Vera Barbadensis Miller ve velmi dobře pro děti polykatelných želatinových kapslích.

VitaMineral pomáhá dětem

  • Doplňuje vitamíny a minerály.
  • Posiluje imunitní systém.
  • Obsahuje omega-3 mastné kyseliny důleřité k vývoji mozku.
  • Chrání buňky před volnými radikály.
  • Vyživuje a podporuje vývoj oka a zraku.
  • Urychluje rekonvalescenci po nemoci.
  • Porporuje zdravý růst vašich dětí.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní řasa pocházející z Taiwanu, velmi bohatá na vitaminy, minerály a stopové prvky. 60 % jejího obsahu tvoří bílkoviny. Také obsahuje aminokyseliny a chlorofyl, díky kterému se významně urychluje hojení ran, zlepšuje krevní obraz a brání vzniku infekčního prostředí. Chlorella kromě toho obsahuje unikátní látky (Chlorellin, Sporopollein,CGF) a je tak jedinečným komplexním přípravkem pro detoxikaci organismu a zlepšení imunity.

Len setý dorůstá do výšky okolo jednoho metru a má malé modré kvítky. Len kromě toho, že je medonosnou rostlinou velmi využívanou v textilním průmyslu má i své léčivé účinky. Léčivé účinky lnu jsou schovány v jeho semenech. Lněná semínka obsahují velké množství oleje a slizu, kyselinu linoleovou linolovou a olejovou a především omega-3 mastné kyseliny. Omega-3 mastné kyseliny mají klíčový význam pro správnou činnost mozku, stejně jako prosprávný růst a vývoj dětí. Len má též protizánětlivé účinky, pomáhá při zahlenění, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje krevní oběh a právě u dětí snižuje nesoustředěnost a hyperaktivitu.

Aksamitník vzpřímený (Tagetes erecta) neboli afrikán je zásobárnou karotenoidů a to především luteinu. Lutein stejně jako ve vodě dobře rozpustný betakaroten (tzv. provitamin - prekurzor vitaminu A), lykopen, alfakaroten a zeaxanthinpatří do skupiny obdivuhodných vitamínu, které chrání zrak našich dětí.

V potravinovém doplňku VitaMineral najdete i extrakt z brokolice s obsahem sulforaphanu. Brokolice je klasickou zeleninou, velmi bohatou na vlákninu, beta karoten, vitaminy C a E, kyselinu listovou, minerály, flavonoidy a sulforaphan. Sulforaphan je látka, která zabíjí bakterii Helicobacter pylori, což je bakterie nacházející se na žaludeční sliznici a jež má za příčinu vznik zánětů a vředů na žaludku. Byla doložena také antikarcinogenní aktivita brokolice. Významnou roli při ní  hrají glukosinuláty – sirné sloučeniny s výrazným preventivním účinkem proti nádorovému bujení. Zároveň má brokolice nízký obsah cukrů a tuků, což z ní činí potravinu nejen velmi zdravou, ale též dietní.

Aloe Vera Barbadensis Miller je druh rostliny Aloe Vera s prokazatelnými léčivými účinky. Obsahuje řadu tělu prospěšných látek včetně vitamínu, minerálů, aminokyselin, enzymů, monosacharidů a polysacharidů či sterolů. Aloe Vera napomáhá k celkové stabilizaci veškerých funkcí organismu, tím, že zvyšuje jeho obranyschopnost. Aktivizují se T-lymfocyty, a zvýšenou fagocytózou dochází k odbourání poškozených buněk a nárůstu regenerované tkáně. Obsažené antioxidanty též působí proti destruktivním „volným radikálům,“ nestabilním sloučeninám vytvářených při procesu trávení a nacházejících se v znečištěném životním prostředí.

Korálové minerály (uhličitan vápenatý a uhličitan hořečnatý), soli kyseliny uhličité jež naleznete v potravinovém doplňku VitaMineral obsahují kromě vápníku a hořčíku dalších 73 minerálů a stopových prvků, které jsou pro vývoj děti nezbytné. Korálové minerály jsou získávány ze dna moře u ostrova Okinawa. Doplnění vápníku a hořčíků v této formě je naprosto ideální pro děti, které velmi rychle rostou a potřebují tak dostatek minerálů, hořčíku a především vápníku pro zdravý vývoj svalů, kostí a zoubků. Kromě toho korálové minerály

Veškeré extrakty stejně jako prášek z chlorelly pyrenoidosy, jež naleznete v potravinovém doplňku pro děti VitaMineraljsou standardizované a pocházejí od renomovaných dodavatelů. Tím Vám můžeme zaručit, že neobsahují žádné toxické látky. Naopak je v nich maximální obsah přírodních živin, vitamínů, minerálů a účinných látek podporujících růst a kognitivní vývoj dětí, jejich celkové zdraví a obranyschopnost dětského organismu.

Nutriční informace složení 1 kapsle   6 kapslí  
Chlorella pyrenoidosa prášek 192 mg* 1152 mg*
Len setý (Linum usitatissimum L.), extrakt 60 mg** 360 mg**
Vápník 53,3 mg** 319,8 mg**
Aksamitník vzpřímený extrakt 36mg*** 216 mg
Hořčík 26,7 mg*** 160,2 mg
Extrakt  s brokolice 28mg* 1468mg
Aloe vera extrakt 4 mg* 24mg

* % DDD není stanoveno

** 17,5 % DDD vápníku v 1 kapsli, 6,7 %  v 6 kapslích 40%

***DDD hořčíku v 1 kapsli 7,12 %  v 6 kapslích 42,7%.

Složení:  prášek  z dezintegrované  Chlorelly  pyrenoidosy, Len setý (Linum usitatissimum L.) standardizovaný extrakt s 20 % omega-3 mastných kyselin,  Korálový vápník  (uhličitan vápenatý), extrakt z aksamitníku vzpřímeného (Tagetes erecta L.) s přírodním 5,5 % obsahem karotenoidů z toho 5 % luteinu Korálový Hořčík (uhličitan hořečnatý), , extrakt ze semen brokolice (Brassica Oleracea) s 1 % sulforaphanu ,  extrakt z gelu Aloe vera  Barbadensis Miller   Miler ,Želatinová kapsle.

Děti ve věku 3 – 8 let užívají 2x denně  ráno a večer 2 kapsle, nejlépe před jídlem nebo 30 minut po jídle. Prášek z kapslí můžete dítěti přimíchat do přesnídávky nebo jiného pokrmu. Jídlo nesmí být teplé. Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo ovocné šťávy.

Děti ve věku 8 – 15 let mohou užívat 2 x denně ráno a večer 3 kapsle, nejlépe před jídlem nebo 30 minut po jídle.Zapijte dostatečným množstvím vody, čaje nebo ovocné šťávy.

Dospělí mohou užívat dvojnásobnou dávku. Zapít dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: není určeno dětem do 3 let. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.

Originální doplňky stravy pro děti a mládež od Naturgreen®


to jsou pouze účinné a 100% čisté standardizované bylinky (extrakty) houby minerály a vitamíny, které pocházejí od renomovaných dodavatelů, kteří splňují nejpřísnější normy a certifikace.

Možná se vám naše ceny u našich výrobků Naturgreen® budou oproti konkurenci zdát někdy trochu vyšší, ale toto zdání opravdu pouze klame. U nás za svoje peníze vždy koupíte zaručeně pouze čisté a standardizované 100 % přírodní produkty a to bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí typu „E“. Kontrolujte, porovnejte a sami uvidíte!

Podrobné složení a hodnoty všech účinných látek v kapsli u nás naleznete vždy na eShopu u jednotlivých výrobků nejen před zakoupením, ale následně pak také na etiketě u zakoupeného výrobku a to v připojené nutriční tabulce na etiketě. Zde uvidíte vždy název použité suroviny, její hodnoty, složení a použité množství v kapsli, takže vždy víte co sobě i svým dětem následně podáváte.

Jak malý člověk roste, zvyšují se nároky dětského organismu na přísun vitaminů a minerálů, které zodpovídají za jeho správný vývoj a vitalitu. Dětské tělo je tak po vitaminech a minerálech doslova „hladové“. Dítě roste, rychle vstřebává nové informace, vyvíjí se po psychické i fyzické stránce a k tomu všemu potřebuje dostatek energie a právě ten správný „koktejl“ vitaminů, minerálů a ostatních podpůrných aktivních látek.

Pravidelný přísun vitaminů a minerálních látek je pro zdravé fungování organismu naprosto nezbytný. Pouze však s kvalitní a čistou „výživou“ jsou však děti schopné růst a rozvíjet svůj potenciál naplno.

Pro vaše děti jsou vždy nejlepší ty výrobky, která neobsahují umělá barviva přídatné látky, maziva, pojiva či jiné substance typu „E“ a mohou je dostávat děti již od velmi raného věku.

V našich výrobcích Naturgreen® najdete maximální obsah přírodních živin, vitamínů, minerálů a účinných látek podporujících růst a kognitivní vývoj dětí, pro jejich celkové zdraví a obranyschopnost dětského organismu.

Co je však nejvíce důležité, v našich výrobcích Naturgreen® naleznete vždy pouze 100% čistý obsah bez jakýchkoliv přídatných látek, mazadel, pojiv či jiných substancí typu „E“, které nemají se zdravím dětí co dělat a opětovně by jen zatěžovaly jejich vyvíjející se organismu

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny, antioxidanty, doplňky stravy
Země původu: Česká republika
Hmotnost/obsah/rozměr: 120 kapslí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: