Seminář Tona Jansena Poděbrady 2020 se stravováním

Kód: TJ001
Neohodnoceno
7 900 Kč 6 528,93 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Seminář, který pro ty, kdo četli knihu Ohněm proti ohni o HDT metodě holandského homeopata Tona Jansena a chtějí se naučit převádět teorii v praxi - 14.- 17. 11.2020 denně od 9,30-17 hodin Cena za včasnou platbu do 30.9.2020 - zrušeno!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Místo konání: Poděbrady – lázeňské město vzdálené 50 km od Prahy. Spojení s Prahou vlakem i autobusem každých 30 minut. Možnost parkování autem zdarma v přijatelné vzdálenosti, placené přímo před zámkem. https://www.virtualtravel.cz/podebrady/podebrady

Úroveň: Mírně a středně pokročilá = nutná znalost principů fungování HDT. Pro nové účastníky doporučujeme přečíst alespoň prvních 100 stran knihy Ohněm proti ohni, aby věděli, o co jde a znali používanou terminologii. https://www.pomnenka-naturalis.cz/ohnem-proti-ohni-ton-jansen-2

Jazyk: Angličtina s tlumočením do češtiny.

Témata: - budou rozdělena uceleně na dva víkendové dny a pak na pondělí+ úterý. V úterý je sice státní svátek v Čechách i na Slovensku, ale ne všichni se mohou zúčastnit všechny 4 dny. Rozdělení provedeme před seminářem tak podle počtu přihlášených.

1)      Autoimunitní onemocnění, alergie a rakovina v souvislosti s látkami tělu vlastními.

2)      Nosody a sarkody jako jsou pankreatické enzymy, GC-MAF, kostní dřeň, saponiny; návody, jak pracovat s polykompozity v této oblasti.

3)      Jak pomoci homeopaticky vyrovnaným a optimálním hladinám důležitých vitamínů (D3, B12 atd. ) v těle člověka.

4)      Orgánová podpora jako doplněk homeopatické léčby; jak řídit detoxikaci organizmu počínaje endokrinním systémem.

5)      2 živé případy denně. Interaktivní spolupráce celé skupiny při hledání správného předepsání. Měly by souviset s tématy semináře – tedy s látkami tělu vlastními. Zájemci, prosím, kontaktujte Lenku Pomněnku.

6)      Ve zbylém čase malé rostlinné léky – v té době bude již k dostání přeložená Tonova nová kniha Hledání cesty v pralese symptomů (Finding Your Way Through The Forest of Symptoms) Ton je připraven reagovat na Vaše podněty a dotazy, ke kterým Vás kniha inspiruje a přiblížit více obrazy zajímavých malých rostlinných léků.

Výukový sál: V srdci Poděbrad v historickém zámku. Adresa: Jiřího náměstí 1. Budeme mít k dispozici nově zrekonsturované prostory Karlovy Univerzity – přednáškový sál pro omezenou skupinu účastníků, za závaznou tedy považujeme přihlášku s uhrazenou zálohovou nebo celkovou fakturou.

Stravování: Ton si přál, abychom se stravovali alespoň přes den všichni společně kvůli atmosféře a energii během semináře. Vyprávěl, jak vždycky cítí ty bagety a fast foody ještě dlouho po zahájení odpolední části semináře.Zajištěna je zdravá a chutná, naší skupině na míru šitá domácí kuchyně bratří Lovětínských https://www.lovas.cz/catering/catering , na jejichž rautovém stole si vybere opravdu každý. Můžete vznášet i požadavky na jednotlivé diety a Vaše požadavky jsme schopni zohlednit. V průběhu dne bude formou bufetu podáván oběd a dva cofee breaky s chutnou svačinkou.

Ubytování:

Ubytování si každý z účastníků zajišťuje sám. Naše tipy na ubytování v blízké vzdálenosti:

1)      Pro milovníky příjemného domácího prostředí: Penzion Lovas+Lovas https://www.lovas.cz/pension/pension

 

2)      Nebo u řeky Labe - zase s domácí péčí: Penzion Dobré časy https://www.penziondobrecasy.cz/

 

 

3)      Pro náročnější, kteří se budou chtít hýčkat (nebo si zaplavat), doporučujeme SPA Hotel Felicitas https://www.spahotelfelicitas.cz/#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=ppd&utm_content=premise_link_firmy&utm_term=hotel%20felicitas&utm_campaign=firmy.cz-722631

Co nemáme vyzkoušeno, ale vypadá to dobře zvláště pokud máte někoho, s kým chcete bydlet je např.:

4)      https://www.apartmanyresidentpodebrady.cz/

 

Nebo mrkněte na Trivago nebo do Booking com. V podstatě od náměstí je všechno ubytování v Poděbradech v příjemné vzdálenosti.

 

S přihlášenými budeme komunikovat ohledně počtu dní semináře, preferované výše zálohy, stravovacích požadavků i dalších detailů tak, abychom Vám ušili seminář maximálně na míru.

 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: