Čistá a alkalická voda prodlouží život

Jsme tvořeni vodou z více než ze 70 %. Voda je jedním z nejdůležitějších prvků v našem životě. Z vody jsme vznikli a díky ní je naše nádherná zelená planeta modrá.

Lidé si však neuvědomují, že voda nás také neustále ovlivňuje. Nejen množství, kterým dokola proplachujeme naše těla, ale hlavně její čistota, kyselost a vitalita. Je obrovský rozdíl, jestli ve vašem těle koluje čistá, vitální alkalická voda nebo voda kontaminovaná a kyselá.

Kohoutková voda obsahuje dusičnany, dusitany, flor, chlor, mnohdy je kyselá, můžou se v ní vyskytovat antibiotika, hormony a klidně i paraziti (prvoci nebo bičíkovci). Dlouhým putováním vodovodním potrubím a vlivem nepřirozeného vysokého tlaku tato nečistá voda ztrácí i svou vitalitu. Balené vody, které z pravidla neobsahují takové množství rozpuštěných látek, obsahují často bisfenoly uvolňované z levných plastů známé pod pojmem BPA. Tedy s výjimkou Royal Water, která se plní do lahví bez bisfenolu.

Pokud to se svým zdravím, kvalitou a délkou života myslíme opravdu vážně, alkalická voda je to, co byste měli zkusit. Zvláště u pacientů s diagnózou karcinomu je to účinná pomoc pro boj s nemocí. Rakovinové buňky prokazatelně bují v kyselém prostředí. To se dá změnit buď pomocí Johnsonova protokolu množstvím sody bicarbony (na požádání můžeme zaslat) nebo pravidelným pitím alkalické vody. 

Reverzní osmóza je nejúčinnější systém pro čištění vody, který lidstvo vynalezlo. Vodní filtry na bázi této technologie odstraňují bez použití chemie většinu nečistot ve vodě. Membrána reverzní osmózy odstraňuje takové škodlivé látky jako hormony, dusičnany, dusitany, těžké kovy, sírany, chlor, amonné ionty, železo, mangan a jiné, a velmi dobře propouští molekuly vody a kyslíku. Alkalický vodní filtr z naší filtrační konvice pak vodu alkalizuje a mineralizuje.