O nás

Ahoj, jsem Lenka Pomněnka a tenhle e-shop jsem založila proto, protože jsem sama nakupovala "čisté" potraviny, kosmetiku a eko drogerii, ale všude měli jenom něco. Za sedm druhů zboží jsem obvykle "vyplázla" sedmkrát i poštovné. A tak mě napadlo vytvořit vlastní přírodní obchoďák - vše pod jednou střechou. Nejdříve to byla malá prodejnička, jenže pak jsem pořád přibírala tohle a ještě tamto, abych svým zákazníkům nabídla ještě ucelenější paletu výrobků. Chtěla jsem, aby i oni zažili mou vlastní zkušenost, že to jde. Jíst zdravěji, hýčkat pokožku kosmetikou bez chemie, pravidelně se detoxikovat, zhubnout, cítit se lépe, nosit šperky z přírodních materiálů, vyrábět a používat dekorace, které zdobí a neškodí. Že to jde, vrátit se k přírodě, aniž bychom museli bydlet v roští a zobat zrní se slepicemi ...

Chci Vám nabízet výrobky, které splňují podmínky certifikátů Eco, Bio, Vegan a dalších. Ale takových výrobků je na trhu již mnoho. Které si vybrat?

Chci, abyste věděli, že zařazuji pouze to zboží, které mám já nebo moje okolí vyzkoušené. (Kamarádi a rodina, bohužel, musí občas pomoci. Kupříkladu dětské pleny mi nejsou ani v té největší velikosti a tak je to i s několika dalšími produkty, které prostě už zkoušet sama nemůžu!) Ke každému výrobku mohu připojit poradenství za základě zkušenosti, recept nebo prostě jenom zhodnocení z mého pohledu. Pište, ptejte se :-) 

Snažím se maximálně šetřit přírodu. Z tohoto důvodu Vám pošlu fakturu jenom e-mailem a zboží Vám může přijít v recyklované krabici.

Kdybych měla shrnout, co můj e-shop odlišuje od ostatních:

Nejnižší cena v tomto e-shopu není nadřazena nejvyšší kvalitě. Některé zboží jinde nekoupíte, Pomněnka-naturalis je jeho výhradním dovozcem! Kromě pozitivního přístupu k přírodě, třídění a recyklaci, já KOMUNIKUJI! Vaše maily v koši neskončí a vždy se na ně dočkáte odpovědi. Ne vždy je možné reagovat na telefon, ale mailem Vám odpovím vždycky …

 

Těším se na Vaši návštěvu a ještě více na Váš případný nákup :-)!