Zahrada, rostliny a zvířata bez chemie

Přípravky k ochraně kytiček a stromů před chorobami a škůdci slouží nikoli k hubení, ale k odpuzení škůdců a parazitů bez chemických látek. 
Výhodou těchto přípravků bez chemie je nulová ochranná lhůta u ovoce a zeleniny, nulová potřeba větrání nebo odnášení ošetřované rostliny mimo dosah dětí a zvířat, žádný zápach, žádná jedovatá stopa, žádné poškození životního prostředí. Čerpáme z vyzkoušených receptur nejrůznějších světových autorů  knih a  z výsledků již provedených a publikovaných výzkumů v této oblasti. Všechny receptury také sami zkoušíme pro potvrzení účinku. V naší nabídce naleznete také přípravky německé značky Narayana Homeoplant.

V případě jakýchkoli nejasností pište na náš e-mail pomnenka@pomnenka.cz, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme, případně poradíme přípravek na Vaše potíže. Pokud si nejste jisti typem škůdce, zašlete fotografii poškození rostliny, abychom Vám mohli efektivněji pomoci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení