Almawin Čistič myčky a pračky 200 g

Ekologický čistič pro Vaši myčku i pračku
Výrobce/dovozce: Natures Care
Kód: 438
Dostupnost: Skladem
119,00 Kč s DPH

ALMAWIN Čistič myčky a pračky 200g
Čistič je vhodný jak do vaší pračky tak myčky. Důkladně a spolehlivě odstraňuje vápenaté usazeniny, mastnotu, nečistoty a zápach v těžce přístupných místech jako jsou buben, ostřikovací ramena, filtry, atd. Pravidelné používání zajišťuje energeticky úsporné praní a mytí a prodlužuje životnost přístroje.

Použití:
Myčka

Dávkování: 1 sáček
AlmaWin čistič do myčky odstraňuje vodní kámen a mastné usazeniny z vnitřních prostor vaší myčky včetně ostřikovacích ramen. Pravidelné používání čističe prodlužuje životnost myčky.
Používejte pouze v prázdné myčce bez nádobí. Naplňte zásobník na prášek čističem pro myčku a zaklapněte. Nastavte program s nejvyšší teplotou a spusťte.

Pračka:

Silné znečištění: 2 sáčky
Pravidelná údržba: 1 sáček

Čistič důkladně a spolehlivě odstraňuje vápenaté usazeniny, nečistoty a zápach v těžce přístupných místech jako je buben, potrubí a topné těleso. Pravidelné používání chrání pračku, zajišťuje energeticky úsporné praní a prodlužuje životnost přístroje.

Návod k použití: Nasypte do zásobníku pro hlavní praní. Nepoužívejte společně s pracím prostředkem. Pračka musí být bez prádla. Nastavte program s minimální teplotou 60C a spusťte.

Specifikace produktů
Země původu Německo
Hmotnost/obsah/rozměr 200 g
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Tablety do myčky ALMAWIN 25 ks

K přírodě šetrné tablety do myčky.

Zelený čaj s mátou FAIR TRADE

Puro lahodný sáčkový zelený čaj s příchutí máty.

Puding vanilkový BIO

Vanilkový bezlepkový pudink