BioProtect 400

Kód: BP003
Neohodnoceno
6 998 Kč 5 783,47 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

BioProtect 400 je vaše ochrana před elektrosmogem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BioProtect 400 o velikosti 203 x 130 x 0,5 mm se hodí pro ochranu celého bytu nebo domu před elektrosmogem, tedy zářením mobilů, bezdrátových telefonů a vysílačů mobilních operátorů. Tato karta chrání před vysokofrekvenčním zářením na ploše o poloměru 400 m2. Čip je především vhodný pro osoby citlivé na elektrosmog nebo patogenní zóny a pro malé děti, jejichž centrální nervová soustava může být elektrosmogem poškozována nejvíce (viz francouzské studie působení chůviček a wifi sítí v předškolních zařízeních)

Účinnost BioProtect 400 je závislá na frekvenci Tesla vlny a odstupu od zdroje vlnění. BioProtect 400 byl především optimalizován pro ochranu před frekvencemi mobilních sítí. Chrání v okolí 400 m. Rezonátor je tak silný, že neutralizuje záření vysílače mobilního operátora umístěného v blízkosti. Před zářením zdrojů 220V vás BioProtect 400 také chrání, ale pouze v poloměru 3m. Při používání BioProtec 400 se budete opět lépe cítit, koncentrovat, budete klidnější, vyrovnanější a budete lépe spát.

Výhody

  • chrání před negativním zářením
  • harmonizuje energii člověka
  • nenarušuje technicky provoz odrušeného zařízení
  • jednoduše se  instaluje
  • neomezená životnost

Použití

Pro neutralizaci elektromagnetického záření pocházejícího z mobilů, bezdrátových telefonů a vysílačů mobilních operátorů v okolí 400 m2. Údaje platí pro frekvenční rozsah 900 až 1800 MHz používaný operátory. Pro odrušení domácností od frekvencí el. zařízení (BioProtect 400 neutralizuje tuto frekvenci pouze v poloměru 3m) doporučujeme ještě použít BioProtect Card, kdy ji připevníte na plechová dvířka rozvaděče, nebo ještě lépe na přívodový kabel.  Při instalaci BioProtect Card musí být dodrženy veškeré bezpečnostní předpisy týkající se konkrétního elektrozařízení.

Neutralizace záření biopatogenních zón.

Instalace

BioProtect 400 jednoduše položte naplocho např. na skříň  v bytě nebo domě. BioProtect 400 nesmí ležet na kovové podložce.

BioProtect 400 vstupuje do interakce s gravitačním polem země, proto jeho účinnost je nejvyšší, když leží naplocho na nekovové podložce. Účinnost zůstává nezměněna až do 60° náklonu, ale při svislém zavěšení by ztratil svůj dálkový účinek.

Pro optimální ochranu celého bytu či domu požijte BioProtect 400, který harmonizuje veškeré záření pocházející ze sítí a telefonů mobilních operátorů a opatřete dodatečně elektro-skříň bytu či domu BioProtect Card k harmonizaci veškerých elektrospotřebičů.

Certifikace produktů

produkty jsou certifikovány mezinárodními nezávislými společnostmi IIREC a IGEF. Schopnost neutralizace elektromagnetického záření byla prokázána.

Upozornění: Nezávisle na subjektivních pocitech a očekáváních uživatele, BioProtect při správném používání a instalaci neutralizuje škodlivé záření.

Chcte vědět víc? Napište nám, pošleme Vám všechny dostupné informace a měření.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: