Christiane Maute - Homeopatie pro rostliny

Kód: KH0C
Neohodnoceno
729 Kč 729 Kč bez DPH
Skladem
Čtvrté redigované vydání originálu, první vydání v českém jazyce

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vydání „Homeopatie pro rostliny“ předznamenalo vlnu opravdové zelené revoluce. Prodalo se přes 60 000 výtisků a publikace byla přeložena do řady jazyků.

 

Kniha je užitečným rádcem v případech nejčastějších chorob, napadení škůdci a poškození rostlin. Najdete v něm informace o tom, jak rostliny ošetřovat a léčit pomocí homeopatie. Christiane Maute je jednou z průkopnic využívajících řadu let homeopatii u okrasných rostlin i zemědělských plodin.

 

Ať už narazíte na skvrnitost listů růží, hnědou hnilobu rajčat, bakteriální spálu růžovitých ovocných stromů, mšice, kadeřavost broskvoně, rakovinu, padlí, moniliovou spálu a hnilobu, škody způsobené slimáky, černou skvrnitost růží, nebo jen zakrnělý vzrůst – paní Maute vám představí vyzkoušené homeopatické léky na nejčastější pěstitelské potíže.

 

I laik jistě ocení jednoduché a přesné instrukce, jak ošetřovat rostliny během mrazů, krupobití, při poškození a poraněních vzniklých při prořezávání stromů a keřů, při škodách způsobených horkem, nebo při potížích, které se objeví po přesazení rostliny.

 

Většina popsaných chorob je doprovázená obrázky, což vám usnadní postižení rostliny správně rozpoznat a rychleji nalézt vhodný lék. Dávkování a podání léků je srozumitelně popsáno a na konci knihy najdete i stručnou Materii medicu.

 

Bezpočet příkladů ze skutečné praxe přidaných do tohoto nového, upraveného vydání ukazuje, že homeopatie pro rostliny dozrála. V této knize se můžete těšit také na novou kapitolu o pokojových rostlinách, věnovanou léčbě pomocí homeopatie v případě nejčastějších pěstitelských komplikací, kterými jsou plísňové choroby, poškození při změnách teploty nebo přemokření.

 

Skvělý průvodce zvláště pro amatérské zahradníky, který zaručeně přesvědčí i ty, kteří zatím s homeopatií nemají žádné zkušenosti, aby se nebáli tuto metodu vyzkoušet!

Doplňkové parametry

Kategorie: Vliv prostředí a počasí, poškozující péče, nadměrný růst
Země původu: Česká republika
Hmotnost/obsah/rozměr: 232 strany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: