COMPO BIO hnojivo pro rajčata s ovčí vlnou 750 g

Kód: H0007
Neohodnoceno
Značka: Terrasan
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Skladem

Výroba ukončena. Z důvodu drahých etiket pro český trh a pro výrobce nedostatečného prodeje doprodáváme zásoby. Na český trh se bude nadále expedovat už jenom Universal. Na druhou stranu ovčí vlna je ovčí vlna je jen jedna, takže komerční rozdělení podle rostlin zřejmě nemůže mít až tak rozdílné složení. :-)

Vhodné pro použití v ekologickém zemědělství Optimálně vyživuje přírodní šetrnou formou všechny druhy rajčat stejně jako i ostatní zeleninu Okamžitý a dlouhodobý účinek na 5 měsíců Pouze 1 hnojení za sezónu * Obsahuje výhradně suroviny, které jsou dle nařízení ES 834/2007 o ekologické produkci a označování ekologických produktů vhodné pro použití v ekologickém zemědělství

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pouze 1 hnojení za sezónu! Nová dlouhodobá hnojiva s ovčí vlnou COMPO jsou opravdovou inovací! Jsou čistě organická. Obsahují 50% ovčí vlny, která je během výrobního procesu je smíchána s ostatními pro rostliny rychle dostupnými organickými surovinami a slisována do hnojivých peletek. Hnojiva tak disponují přirozeným okamžitým a zároveň dlouhodobým účinkem na 5 měsíců. Vaše rostliny tak budou jedním hnojením optimálně zaopatřeny živinami na celou sezónu. Dlouhodobá hnojiva COMPO navíc díky obsažené ovčí vlně vykazují vysokou schopnost zadržovat vodu. Vaše rostliny tak budou lépe zásobovány vodou i během sušších období. Kromě toho nabobtnáním vlny dochází ke zkypření půdy a podpoře tvorby půdního humusu.

Výhody výrobku COMPO Dlouhodobé hnojivo pro bobuloviny s ovčí vlnou

 

Ovčí vlna je bohatá na živiny a skvěle se hodí pro organické dlouhodobé hnojení. Zrohovatělá srst obsahuje vedle dusíku také určité množství draslíku a fosforu. Živiny z ovčí vlny jsou uvolňovány velmi pomalu a šetrně a jsou tak pro rostliny dostupné po dobu několika měsíců. Ovce se musí pravidelně stříhat . Hrubá ovčí vlna má ale dnes jen velmi málokdy nějaké odběratele. Díky firmě COMPO přichází nyní nová možnost, jak smysluplně využít tuto velice kvalitní přírodní obnovitelnou surovinu.

Díky obsažené ovčí vlně hnojiva vykazují vysokou schopnost zadržovat vodu. Vaše rostliny tak budou lépe zásobovány vodou i během sušších období. Kromě toho nabobtnáním vlny dochází ke zkypření půdy a podpoře tvorby půdního humusu.

Podrobnosti

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní BIO hnojiva, substráty
Země původu: Německo
Hmotnost/obsah/rozměr: 750 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: