Homeopatická lékárnička růže sada 5 druhů podle Christiane Maute

Kód: MAU2
1 hodnocení
539 Kč 445,45 Kč bez DPH
Skladem
Souprava homeopatických léků se specializací na ošetření nejen růžových keřů - baleno v praktické kožené klíčence

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aconitum 200C
Účinky mrazu, šedých nebo stříbrných šedých listů po zamrznutí. Může zabránit tvorbě černé skvrnitosti poté, co růže utrpěla poškození mrazem, protože námraza poškozuje cévní tkáň rostliny. To znamená, že rostlina se stává citlivou na houby, bakterie a škůdce. Aplikujte lék zaléváním listů ve dnech bez námrazy bezprostředně po mrazu, nebo pokud mráz pokračuje bez jakýchkoli intervalů bez námrazy, aplikujte do oblasti kolem kořenů.


Belladonna 200C
Účinky mrazu, ale s hnědočervenou barvou listů. Stejně jako Aconitum může zabránit tvorbě černé skvrnitosti nebo rzivosti listů následkem mrazu tím, že podpoří tkáně rostliny, kterou mráz poškodil. Postřik aplikujte brzy na jaře zaléváním listů ve dnech bez námrazy, bezprostředně po mrazu, nebo pokud jsou mrazy vytrvalé, zalévejte ke kořenům.


Cimicifuga 30C
Mšice na růžích. Aplikujte přímým zaléváním postižených pupenů a listů, jakož i okolní půdy. Obvykle postačuje jedna aplikace.


Rhus toxikodendron 30C
Černé skvrny na listech. Pokud se na listech růží vyskytují černé skvrny nebo rez, aplikujte na listy a ke kořenům. Doporučuje se jedno opakování tři dny až týden po první aplikaci. Nezapomeňte také odstranit opadané nemocné listy.


Silicea 200C
Obecné posílení a revitalizační tonikum pro všechny rostliny, také vysoce doporučeno pro růže před květem brzy na jaře. Aplikujte každé 2 - 3 týdny aplikací na listy a ke kořenům, aby vaše rostliny získaly sílu. Obvykle postačují tři aplikace během vegetační doby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lékarničky
Země původu: Německo
Hmotnost/obsah/rozměr: 5x1,3 g (v jedné tobolce je cca 120-130 kuliček)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: