Hydrophil Bambusový kartáček M - zelený

Kód: ECO001
Neohodnoceno
Značka: Econea
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem
Medium zubní kartáček 100% z obnovitelných zdrojů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Udržitelně vyrobené produkty nemusí být nudné. Dokazují to i tyto bambusové zubní kartáčky Hydrophil, které jsou vyrobeny s maximálním ohledem na životní prostředí a s originálním designem. Vypadají opravdu skvěle a výjimat se budou nejen ve vaší koupelně. Zkuste je přibalit do batohu, který si berete na festival či víkend strávený pod širákem. Zaručeně vzbudíte pozornost!

Kartáček je vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů. Jeho tělo je z bambusu a středně měkké štětinky z ricinového oleje. Domů vám samozřejmě dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce.

Za značkou Hydrophil stojí partička tří kamarádů z Hamburku. Kluci měli nejprve blog - blog o vodě, protože bez vody není život a je třeba se o ni starat. A mluvit o tom, že je třeba se o ni starat!  V létě 2013 během cyklovýletu začali ti tři vymýšlet, jak by se dalo a zda by se dalo vyvíjet produkty, které budou nejen veganské, ale také ideálně 100% šetrné k vodě.

Vypadají opravdu skvěle a výjimat se budou nejen ve vaší koupelně. Zkuste je přibalit do batohu, který si berete na festival či víkend strávený pod širákem. Zaručeně vzbudíte pozornost!

Kartáček je vyroben ze 100% obnovitelných zdrojů. Jeho tělo je z bambusu a středně měkké štětinky z ricinového oleje. Domů vám samozřejmě dorazí v ekologické a recyklované papírové krabičce. Pokud se pro něj rozhodnete, i vy přispějete ke snížení výroby a spotřeby plastových produktů. 

Pro větší ochranu kartáčku během vašich cest doporučujeme i praktické bambusové pouzdro.

Barva: zelená
Materiál: tělo: udržitelně pěstovaný bambus, štětinky: nylon z ricinového oleje
Tloušťka vlákna: 7 mil = 0,1778 mm
Délka štětin: 12 mm
Počet řad štětin: 4
Počet štětinek: cca 800
Třída jemnosti štětin: Medium
Země původu: Vyrobeno zodpovědně v Číně.

Výrobce

  • Hydrophil

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: