Jedlá sůl diamantová na solanku 1 kg

Kód: 563L
Neohodnoceno
Značka: Cereus s.r.o.
115 Kč 102,68 Kč bez DPH
Skladem
Sůl na solanku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gurmánská sůl jemné chuti. Diamantová sůl Cereus je skutečným drahokamem mezi solemi. Díky velikosti krystalu cca 10mm je určena především k výrobě solného roztoku (solanky), takto ji lze použít k přesnému solení v teplé kuchyni. Pro zachování nejlepších přírodních vlastností naší soli, solte nejlépe před podáváním nebo na konci vaření. Bez chemických příměsí, nepřidáván jód, neobsahuje přípravky na zlepšování sypkosti.

Složení: kamenná sůl v ryze panenské podobě, velikost krystalu 10mm
 
 
Min. trvanlivost: při skladování v suchu neomezena

Tato diamatová sůl je z vybraných čistých krystalů, což jí zajišťuje nejvyšší bioenergetickou hodnotu. Toto řadí diamantovou sůl Cereus mezi nejvzácnější stolní sole. Pochází z panensky čistého praoceánu a její výjimečná krystalická struktura vznikala po stovky milionů let. Diamantová sůl má vysokou schopnost ničit cizorodé látky v těle.

Sůl Cereus je ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na stolní sůl se používá jen ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli.Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu.

Obsažené minerální látky a stopové prvky jsou v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami, a to proto že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro buňky v tělesné buňky jednoduše vstřebatelné. (Sůl je koloidální).

Doplňkové parametry

Kategorie: Soli, sladidla, koření
Země původu: Pákistán
Hmotnost/obsah/rozměr: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: