Ochrana rostlin a zvířat bez chemie

Přípravky k ochraně kytiček a stromů před chorobami a škůdci slouží nikoli k hubení, ale k odpuzení škůdců a parazitů bez chemických látek. 
Výhodou těchto přípravků bez chemie je nulová ochranná lhůta u ovoce a zeleniny, nulová potřeba větrání nebo odnášení ošetřované rostliny mimo dosah dětí a zvířat, žádný zápach, žádná jedovatá stopa, žádné poškození životního prostředí. Čerpáme z vyzkoušených receptur nejrůznějších světových autorů  knih a  z výsledků již provedených a publikovaných výzkumů v této oblasti. Všechny receptury také sami zkoušíme pro potvrzení účinku. V naší nabídce naleznete také přípravky německé značky Narayana Homeoplant.

V případě jakýchkoli nejasností pište na náš e-mail pomnenka@pomnenka.cz, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme, případně poradíme přípravek na Vaše potíže. Pokud si nejste jisti typem škůdce, zašlete fotografii poškození rostliny, abychom Vám mohli efektivněji pomoci.

Seřadit podle
Zobrazit na stránce

Skripta Ochrana rostlin a zvířat pomocí homeopatie, autopatie a aromaterapie - Lenka Pomněnka záznam z přednášky 14.4.2018

Souhrn rad na téma ochrany rostlin a zvířat bez chemie. Druhý dotisk 07/2019, doplněné vydání.