Ušní svíčky růže 2 ks (1 pár)

Kód: CH005
Neohodnoceno
57 Kč 47,11 Kč bez DPH
Skladem
Ušní svíce s vůní růže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku

Růže = relaxační účinek, zlepšuje náladu.

Ušní svíčky představují účinnou prevenci i rychlou pomoc při mnoha obtížích. Jejich použití je návratem k přírodní terapii podle velmi staré receptury. 

Svíčky jsou duté a  ručně vyrobené z lňeného  plátna, kvalitního včelího vosku a napuštěné přírodními vonnými silicemi podporujícími léčebný účinek.

 

Ušní svíčky používáme jako podpůrnou léčbu zdravotních problémů, které souvisí s:
- nemocí dutin,
- nemocí uší (hučení, tlaku, nedoslýchavosti),
- při psychickém přetížení a stresu,
- při bolestech a migrénách,
- při přepracovanosti a únavě,
- při nespavosti,
- jako součást relaxace,
- při nemocech horních cest dýchacích,
- při bolestech v krku, angíně,
- při rýmě,
- jako prevenci nachlazení,
- pro zvýšení imunity,
- k posílení reflexních zón ucha,
- a samozřejmě k samotnému čistění uší.

 

Jak probíhá aplikace? 
K tomuto úkonu budete potřebovat asistenta. Položte se na bok někde v klidu, podložte si hlavu polštářem, případně se přikryjte dekou- celá procedura trvá totiž přibližně dvacet minut (10 minut na každé ucho). Poté se zavede svíčka do ucha a zapálí se. Nemusíte se obávat stékání vosku, vše je bezpečné, plamínek pomalý a stálý. Svíčka se nechá hořet po vyznačenou čáru. Po dohoření se zbytek svíčky vyjme,  uhasí se v připravené sklenici s vodou. Ucho se dočistí smotkem vaty a celá procedura se opakuje na druhé ucho.

 

Účinkující faktory:

1. Teplo - když je svíce zapálena a vložena do ucha, pacient ucítí příjemný proud teplého vzduchu ve sluchovodu. Tento proud stimuluje reflex v mezi-lebečním prostoru a vyrovnává teplotu. Dochází tak k naprosté relaxaci.

2. Tlak a vibrace - pomocí mírného podtlaku a vibrací svíce masíruje ušní bubínek, ale také efektivně odstraňuje ušní maz ze stěny kanálku. Odstraněním ušního mazu docílíte detoxikace a zlepšení pleti. Budete se cítit odpočatě a pohodlně.

 

Upozornění: Určeno pouze k zevnímu použití. Z důvodu větší bezpečnosti je do ušních svíček zabudovaná plastová ochranná vložka, která zvyšuje bezpečnost a účinnost ušních svíček a zároveň vylučuje případné vniknutí cizích látek do ušního ústrojí. Přípravek se nedoporučuje používat při perforaci ušního bubínku a alergii na obsažené látky. Nepoužívejte při ušních onemocnění. Nevhodné pro děti mladší 6ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Další vychytávky
Země původu: Čína
Hmotnost/obsah/rozměr: délka 23 cm, 10 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: