Naturigin barva na vlasy BROWN 4,0

Kód: VN019
Neohodnoceno
406 Kč 335,54 Kč bez DPH
Skladem
Barva na vlasy z řady permanentních barev na domácí barvení, která byla vytvořena s jednoduchou vizí: skutečné krásy dosáhneme použitím co nejčistších kosmetických produktů - maximálně přírodních a organických tak, jak je v současné době možné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NATURIGIN Brown 4.0

NOVÝ ZPŮSOB DOMÁCÍHO BARVENÍ S PŘÍRODNÍMI BARVAMI NATURIGIN

 

Green Leaf Design Elements copy 100% bez PTD
Green Leaf Design Elements copy 100% bez amoniaku
Green Leaf Design Elements copy 100% bez SLS, resorcinolu a parabenů
Green Leaf Design Elements copy 100% krytí bílých vlasů a výborná trvanlivost

 

Green Leaf Design Elements copy 2 Obsah 12 certifikovaných organických a přírodních olejů a extraktů
Green Leaf Design Elements copy 2 Barvy jsou vhodné pro všechny typy vlasů
Green Leaf Design Elements copy 2 Jednoduchý postup barvení - 30 minut
Green Leaf Design Elements copy 2 Příjemná vůně
Green Leaf Design Elements copy 2 Netestováno na zvířatech
Green Leaf Design Elements copy 2 Veganské
Green Leaf Design Elements copy 2 Profesionální kvalita

 

 

NATURIGIN BARVA NA VLASY

 

NATURIGIN přináší přírodní řadu produktů péče o vlasy, která byla vytvořena s jednoduchou vizí: skutečné krásy dosáhneme použitím co nejčistších kosmetických produktů - maximálně přírodních a organických tak, jak je v současné době možné. Tato filozofie spolu s dlouhodobou zkušeností ve vývoji profesionálních barev na vlasy nám umožnily vytvořit jedinečné přírodní barvy NATURIGIN 100% bez amoniaku, SLS, resorcinolu a parabenů.

Jedinečná receptura obsahuje organické a přírodní ingredience, zejména citrónový a mandarinkový esenciální olej a dalších 10 vyživujících, přírodních složek a esenciálních olejů, které chrání vlasy během procesu barvení, dodávají výživu a jedinečný lesk. NATURIGIN barvy jsou výsledkem nejnovějších poznatků a postupů ve vývoji přírodních barev na vlasy a díky skvělým výsledkům si získaly velkou oblibu u žen po celém světě - dokazuje to již několik získaných spotřebitelských ocenění.

Pokud jsou pro Vás Vaše zdraví a životní prostředí důležité, pak NATURIGIN  je ta správná volba. Věříme, že skutečná krása je ohleduplná a v souladu se všemi aspekty života, proto používáme pouze certifikované organické ingredience, žádný z produktů ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech a produkty jsou veganské.

 

Green Leaf Design Elements copy  PO BARVENÍ NATURIGIN barvami vždy použijte NATURIGIN šampon a kondicionér. Kondicionér ukončuje barvící proces - proniká hluboko do struktury vlasů, vyhlazuje je a uzavírá v nich barvu. Vlasy si tak déle udrží barvu i lesk.

 

UPOZORNĚNÍ: Produkt není určen pro barvení řas a obočí. Zabraňte kontaktu barvy s očima. Pokud ke kontaktu dojde, vypláchněte okamžitě vlažnou vodou. Barva obsahuje peroxid vodíku a fenylendiamin. Barvy na vlasy mohou způsobit alergickou reakci. Přečtěte si pečlivě instrukce k použití. Produkt není určen pro osoby mladší 16 let. Tetování černou hennou může zvýšit riziko vzniku alergie při barvení. Barvení není doporučeno, pokud v minulosti došlo k začervenání pokožky v obličeji anebo máte citlivou, podrážděnou nebo poškozenou pokožku, dále pokud při předchozích barveních došlo k reakci po barvení, anebo vznikla reakce na barvení černou hennou. Výrobce ani distributor nejsou zodpovědní za následky způsobené použitím barev.

 

BeforeAfter40 

CertificationsV1

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dánská přírodní vlasová kosmetika Naturigin
Země původu: Dánsko
Hmotnost/obsah/rozměr: 135 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: